Експертна помощ в реално време
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Други Въпроси и Отговори
Други
Преди да бъде регистрирано през 2018 от предишните собственици е изпратено становище от производителя, че поради някаква причина „бурето е поставено на ново шаси и е пренабит нов номер на него. Поради незнайна причина, в КАТ София го регистрират с номера от табелката а не с този набит на рамата, които както става ясно са различни. Сега от КАТ Варна отказват да го регистрират. Ако Ви изпратим сканирани документите, с които разполагаме дали е възможно да ни отговорите дали са достатъчни за да се извърши преглед и да дадете становище или документ, че не сме извършили някакъв тип измама, и че номера на рамата отговаря и с него да го пререгистрираме в област Варна?Благодаря предварително за отговора Ви!
Други
можели да стане специален автомобил.
Други
Има ли възможност да се измери мощността на мотоциклета за да може да се докаже пред съответните органи че е за А2 категория(до 35 кв).Благодаря!
Други
искам да направя три или четири колесно ппс с трьбна рама , с двигател и скоростна кутия от мотор. (подобно на велорекс или рено туизи) какво ми е нужно за да го одобрите и разходи за услугата. кьде да намеря допьлнителна информация.
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Предварително благодаря.
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
Автомобил Мерцедес 1983г,внос от САЩ,трябва ли да отговаря на определени изисквания за емисии,за да се регистрира?
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
1. На какъв евростандарт трябва да отговаря? Къде в България мога да извадя сертификат за евростандарта на колата? От Hyundai или ?2. След като премина технотест, само в ДАИ София ли мога да пратя документа? Живея във Варна.3. Моля потвърдете че трябва да нося следните документи, и не повече когато технотест комисията пристигне във Варна на 19ти август:– митническа декларация при внос– талона на колата– потвърждение за евростандарт– фактура /договор от закупуването на колата в Канада през 2016Благодаря предварително!
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
6 дизел 80 кс. и искам да му направя пълна реставрация и да му сменя мотора със 2.8 бензин 174 кс. от същата марка, който го има фабрично заложен в същия модел купе. При замяна на всичко необходимо като окачване и спирачки и всичко необходимо ще мога ли да мина технотест и да мина регистрация в КАТ. Благодаря ви предварително.
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
8 бензинов 115к.с и в него сложих от друго БМВ е36 2.8 бензинов 192к.с двигател, също смених и скоростна кутия, съединител, деференцял, кардан, спирачни апарати отпред и отзад, носачи, и всичко необходимо за 2.8 двигател от същата кола донор. Интересува ме какво е нужно за да регистрирам колата с новия двигател в КАТ. Трябва ли да минавам през технотест и какво е необходимо ако да.Благодаря.
%201.webp)

