Експертна помощ в реално време
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
Други Въпроси и Отговори
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
Благодаря за подробната информация! Моля, само да уточните наличието на такъв стикер на емисии, означава ли, че автомобила отговаря на Калифорнийските стандарти?
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
Мотора е в България, моля да ми кажете какви документи трябва да има. И как мога след като проверя да мина техно теста на мое име. Благодаря Ви, бъдете здрави!!!
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
На табелата пише допустима максимална маса 11990.Първа ос 4400 а на втора 7600.Но по талон не е така.Въпроса ми е може ли да се направи да вози повече тонаж.Камиона е среден и е с много яко шаси и окачване.
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
Как да разбера дали е обявен за скрап, резервни части или наводнен?
Други
Нужна е реставрация.Може ли да се регистрира в БГ и ако може каква е процедурата,първо се реставрира и идва при вас или може да се регистрира като неизправен и после се реставрира?
Други
Въпросът ми е какви документи са ми необходими и има ли нещо което трябва да бъде направено предварително по авотомобилът относно мигачи фарове и тн.
Други
Искам да попитам за бмв е46 320 2001година могат ли да се монтират трети ред седалки. Каква ще е цената и дали вие ги имате в наличност или аз трябва да си ги намеря.
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Необходимо ли е да се тества за електромагнитна съвместимост, тъй като в Приложение №10 на Наредба 60, подобно тестване се изисква за ППС категории М и Н но не и за Л (може и да греша).Ако е нужно такова тестване, то се прави само на двигателя или на целия мотоциклет?Поздрави,Евгени.
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
Имам документи че е спрян от движение 2004г и 2007 е бракуван мотора. Има талон от старите модели на които пише брак. Никъде не пише за съхранение в частен имот. Дали ще може да го върна в движение на мое име и каква е процедурата?
%201.webp)

