Експертна помощ в реално време
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
Други Въпроси и Отговори
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Буса е направен на кемпер, възжможно ли е и какво е необходимо, за да го прекарам към M1?Необходим ли е документ от фирмата която го е правила или няма такова условие за преминаването на технотеста?Не искам да променям седящите места, отпред си е с фабричните седалки 2+1.Поздрави!
Проверки и изпитвания при одобряване типа на ново ППС
Възнамерявам да закупя самоделен колесар и пчеларски платформи, към него.Изработката е много добра и стабилна.Ходовата част е от автомобил Фиат (до колкото бях информиран).Всичко е чисто ново (пружини, тампони, акортисьори, греди и профили…..)Ще може ли да се допусне до Технотест и евентуално, да се регистрира, след това в КАТ или в КТИ??!
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
закупих 5 местен мини ван и му направих гегистрация в кат но във последсвие два дни по късно видях че со го написали 1+1 . може ли да се минава на техно тест или само смяна на талона.
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
Здравей, Технотест имам автомобил който е с върнати номера в кат от старият собственик . Все още има валидни преглед и гражданска , трябва ли да минавам техно тест или направо да отида в кат за връщане към регистрация.
Други
Моля да ме извините ако не е. Искам да попитам как седи въпроса с регистрация на ремарке което е без регистрация и документи, но е заводско не самоделка. Тоест някога е имало регистрация има си номер табелка но масово се продават без регистрация. Държа да е българско или руско заводско ремарке до 750кг с ресори и амортисьори. Имам спомен от преди години че отзад задължително бяха червени триъгълни светлоотразители, отпред бели кръгли, отстрани оранжеви кръгли или правоъгълни заедно с осветление на номера и редовните светлини.
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Ако да как може да се узакони такъв вид подобрение в автомобила и дали изобщо е възможно.
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
Автомобила не се води на мое име, до колкото разбирам трябва да мине 6 месечен срок преди да може да се поднови регистрацията. След изтичането на срока трябва ли да се представя физически автомобила в КАТ? Автомобила ще има валиден технически преглед когато 6тте месеца изтекат. Каква е процедурата при подновяване на регистрацията? Възможно ли е след изтичането на срока да прехвърля автомобила на мое име без смяна на табели и технотест?Благодаря предварително!
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
Каква е процедурата с такъв автомобил?
Други
Бих искал да попитам възможно ли е възстановяване на регистрация на МПС бракувано за разкомплектоване? Талонът на МПС-то е в мен също така мога да намеря и собственика.
%201.webp)

