Експертна помощ в реално време
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
Други Въпроси и Отговори
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Камион Мерцедес Атего 1323 при внос от Латвия в КАТ го регистрираха с максимално допустима маса 12 тона ,защото така беше регистриран в Латвия.Максимално натоварване на първа ос 5100 кг. и задна ос 9300 кг общо 14400 кг по талон . Реалната технически допустима маса за този модел е 13.5 тона.Каква е процедурата по пререгистрация и вписване в нов талон на технически максималната допустима маса от 13.5 т ,за да мога да ползвам цялата товароносимост на камиона ? Благодаря Ви предварително за компетентният отговор.
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
маса на М1 до 3,5 тона.
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Намерих двигател, който е със същата кубатура, код, мощност, обаче донорът е от различен модел автомобил от същата марка (т.е. друг вид купе).Каква би била процедурата в този случай?
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
пътувам по работа в гърция и намерих джип там, който е бракуван, има ли някаква възможност да се пусне в движение в България, благодаря.
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
?Може ли големият талон да се представи като документ за собственост?
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
имам мотоциклет Ямаха 750,прекратил съм му регистрацията поради това че започвам основен ремонт по него като всичко ще си остане оригинално,талоните са в мен ,регистрационния номер е върнат в КАТ,отчислен е,аз съм собственик! Какви документи ми трябват за да мина технотест и да го пусна в движение когато съм готов с ремонта и колко ще ми струва!Благодаря предварително!
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
възможно ли е увеличаване на максималната допустима маса на автомобил.
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
Върнаха колата на мен, тъй като се води на мое име. Опитах да я регистриам като изкарах пълнонощно на познати да я регистрират от мое име, но те твърдят, че в системата колата още е в движение. Възможно ли е да са свалили номерата без реално да я дерегистрират? И проблем ли е, че нямам нито голям талон, нито малък?Благодаря.
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
може ли skoda octavia комби(2013) 4+1 места да се регистрира като товарен автомобил без да се премахва втория ред седалки? Ако да, какви модификации трябва да се направят и какви документи са нужни?Благодаря.
%201.webp)

