Експертна помощ в реално време
Други
Други Въпроси и Отговори
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Мога ли да го пререгистрирам като лек, 4+1 места?Какви документи са необходими и какво би струвала тази операция? Автомобила е закупен от България.Благодаря.
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Искаме да изградим конструкция за бордови с размери на борда 4,20м х 2,10м.Има ли някакви специфични изисквания на които трябва да отговаря конструкцията (дебелина на профилите, височина на борда, отваряемост и др.) , преди да го представим за процедура при Вас?Благодаря!
Други
Искам да сваля сефалките на бус който е 15 местен да стане лек 8 местен какви са изисканията и колко ще ми струва.
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
как мога да регистрирам кола спряна от движение причина закъснях да сменям толоните на мойте име и вдигателя ми е друг.
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
Интересува ме с кои видове талони може и с кои не може да се издаде удостоверение за регистрация в КАТ. Също може ли, да ми кажете /приложите снимка/ как изглежда и какво пише на стикера за емисии, отговарящ на Калифорнийските стандарти залепен под предния капак.
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
Става въпрос за мотоциклет Suzuki Boulevard C50T 2011г. нов внос от САЩ.
Други
Тутракан с табела, на която е отразен фабр. № и други данни. Същото никога не е регистрирано в КАТ.Не намират фактурата и направихме договор за покупко – продажба, който е нотарионално заверен.Какъв е редът да го регистрирам?
Други
От сервизът, в който се реставрира автомобила, ми предлагат да сменя двигателя, с такъв от Опел Омега произведен от 1994 до 2000 година(211 к.с.). Ако го направя, ще мога ли да мина технотест, за да я пусна в движение с новия двигател и всичко с документите да е изрядно?Благодаря предварително.
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
колата е бракувана табелите са снети талона надупчен и пише за пререгистрация в чужбина има ли възможност за регистрация отново.
%201.webp)

