Експертна помощ в реално време
Проверки и изпитвания при одобряване типа на ново ППС
Други Въпроси и Отговори
Други
Нямам документи за него но му седи рег. табела. Каква е процедурата за издаване на нова регистрация?
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
здравейте, имам въпрос относно регистриране на друг мотор донор в моето мпс, двигателя донор се намира в една автоморга и е от същото купе просто 30кс по мощен, четох доста по темата и имам въпрос на който не намерих никъде отгово, имам съмнението че мотора в автоморгата е събран от 3 двигателя(един и същи вид) в един, знам че ще получа документ от моргата в който е вписан номера на блока (номера който по късно ще бъде вписан в големия ми талон), но съществува ли потенциален проблем при регистрането на мотора ако на пример главата на мотора донор е от трети двигател от същия тип като мотора донор,.
Други
Документи за новия двигател няма, ще може ли да се мине технотест и да се регистрира.
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
Съответно представителството не може да ми издаде сертификат за евростандарт, тъй като автомобила не е предназначен за европейския пазар и не отговаря на такъв. Какво бих могъл да направя в този случай?
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
имам мотоциклет 350куб но със старият талон мога ли да го пусна в движение номера е загубен къкви докоменти ми трябват.
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
Колата е купена от търг, катастрофирала, оправена е , минала е тест в САЩ, регистрирана е и се кара ежедневно. Благодаря предварително.
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
имам въпрос искам да закупя автомобил които е претарпял птп да го реставрирам и регистрирам но е спрян от движение от каското за да им исплатят колата искам да го купя ще го прехвърля на мое име и ще го реставрирам дали мога после пак да се пусне във движение щом е спрян от движение от каско като пълна щета се води благодаря предварително.
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Модификацията е“ Mixto“Категорията по немският талон е N1 и е регистриран с 6 места.Буса е заводски оборудван с две стъкла и седалки.Въпроса ми към Вас е мога ли да регистрирам буса като М1 5+1 места .Благодаря.
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Като няма да излиза повече от 80-90см назад. Стойката ще си има светлини и рег. номер ще е монтиран на нея.Трябва ли да се минава на технотест и да се впише в талова в последствие в КАТ? Чувам противоречиви мнения, че за БГ не трябвлао, но за чужбинатрябвало да е сертифицирана? И като каква категория се води това нещо съответно каква е цената на технотеста?
%201.webp)

