Експертна помощ в реално време
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
Други Въпроси и Отговори
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
Каква е процедура за възстановяване на бракувана кола и съответно какво е необходимо да се заплати?Предварително благодаря за отделеното време.
Други
Какъв е графика за технотест в Пловдив? На 29 октомври ми изтича срока на транзитните №-а.Или в близък град до Пловдив :Пазарджик Хасково?
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
Проблема е дребен и е отстранен. Мога ли да я регистрирам в БГ?
Други
От изискванията за седалките виждам,че трябва да са оригинални,да имат подглавници и колани.Тъй като оригиналните седалки нямат колани и подглавници мога да поставя колани,но не мога да поставя подглавници.Може ли да поставя седалки от Рено Еспейс,които имат фабрично монтирани колани и подглавници?Да закрепя надеждно с болтова връзка и ще бъдат ли одобрени от вас?Става въпрос за двете задни седалки.
Проверки и изпитвания при одобряване типа на ново ППС
Добър вечер, имам проблем с смяната на голямия талон, закупих Фолксваген Транспортер 8+1 синхро по талон е регистриран 1998 год. В гр. СОФИЯ на задните седалки фабрично няма колани, проблема е че немога да сменя талоните в момент, ако реша да го направя товарен какво трябва да направя. Искрено се надявам на компетентен отговор, защото вече изпуснах едно месечния срок за смяна на талоните .
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
въпросът ми е:Понеже закупих кола Пежо 407 и при пререгистрация в КАТ Перник излезе различен номер на двигател от посоченият в талона,има ли начин за узаконяване и какъв следва да е той?!Благодаря предварително!
Други
може ли да се извади копие от технотест направен преди няколко години, на автомобил внесен от Канада и регистриран в София?
Индивидуално одобряване на ППС (извън държавите в ЕС или ЕИП)
Колата има title Certificate of Destruction, проблем ли е?
Други
Имам фабрично туристоческо ремарке с регистрация от 1993г. със сив талон и бели номера. Не е плащан данък защото не фигурира в данъчно. В този случай трябва ли да карам ремаркето в кат.за смяна на талон а за номера не знам дали трябва да се сменя. Блгодаря.
%201.webp)

