Експертна помощ в реално време
Други
Други Въпроси и Отговори
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Предварително благодаря.
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
Имаме бус, който се води „C“ категория със свалени от Кат номера. (понеже е управляван от човек без категория „C“).Каква е (ако има) процедурата и цената бусът да се „категоризира“ в „B“ категория. За Пловдив.Пздрави!
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
9 тд мотор от голф на сузуки самурай 1.0 бензин може ли да мине тест благодаря.
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Какви документи са ми необходими за да мога да го променя в талона?
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
Ще си позволя да попитам още един спорен въпрос.В товарната част на буса, където са новите седалки, имаме вече сложен от лявата им страна специален кемперски прозорец.Не планирахме да има такъв и от дясната (на плъзгащата се врата), но някои хора твърдят, че било задължително. Задължително ли е наистина?
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
2 170кс. И се наложи да и сменя двигателя,само че новия двигател е свален от бмв 520 2.2 170кс. И е със същата година на производство като стария мотор 2002г. Та въпроса ми е следния,може ли да си го регистрирам в кат и какви пречки бих срещнал при регистрацията?
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
6 тона, искам да го направя специален автовоз.Какви са точно изискванията които трябва да покрия за платформата.Освен 60% от междуосието дължина след задния мост, захваната с болтове за шасито платформа и какво друго?Освен това в талона е вписан 2850кг а реално е 2300, мога ли да сменя и килограмите и каква точно кантарна бележка е нужна?
Възстановяване на прекратена регистрация на ППС
Автомобила не се води на мое име, до колкото разбирам трябва да мине 6 месечен срок преди да може да се поднови регистрацията. След изтичането на срока трябва ли да се представя физически автомобила в КАТ? Автомобила ще има валиден технически преглед когато 6тте месеца изтекат. Каква е процедурата при подновяване на регистрацията? Възможно ли е след изтичането на срока да прехвърля автомобила на мое име без смяна на табели и технотест?Благодаря предварително!
Изменения в конструкцията на регистрирани ППС (преустройства)
4 Gaz,100 к.с.Колата е сгазов инжекцион по спецификация „N1“. Възможно ли е да бъде променена на М1 и къде мога да науча повече за изисквания, цени и др. Благодаря предвартително.
%201.webp)

